در حال بارگذاری...
بازگشت

  مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان عنوان کرد؛
  آمادگی سازمان همیاری برای همکاری در پروژه های شهرداری شاندیز

  مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی از آمادگی برای همکاری و مشارکت در سرمایه گذاری، اجرا و تکمیل پروژه های مختلف در دست اقدام شهرداری شاندیز خبر داد.
  به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، احمدیزدان پناه در جلسه مشترک با بهرام نکاحی شهردار، رئیس شورای شهر و برخی مسئولان شهری شاندیز، گفت: ظرفیتهای خوبی در شهر گردشگرپذیر شاندیز وجود دارد که می توان از توان تخصصی سازمان همیاری و به ویژه موسسه توسعه گردشگری برای تقویت و استفاده بهینه از آنها بهره برد.
  وی بوستان سرخاندیز را به عنوان یکی از پروژه های مهم این شهر که سازمان همیاری نیز در آن سهام دار است عنوان کرد و افزود: بنا به رسالت سازمان همیاری شهرداریها، این آمادگی را داریم تا  بر اساس اولیت بندی شهرداری شاندیز در پروژه های گردشگری و تفریحی این شهر مشارکت و سرمایه گذاری داشته باشیم.
  مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی ادامه داد: علاوه بر مباحث مروبط به مشارکت و سرمایه گذاری، این امکان در سازمان همیاری وجود دارد تا در حوزه مشاوره، اجرا، تامین مصالح و تجهیزات مورد نیاز شهری، همیار شهرداری شاندیز باشیم و به تسهیل و سرعت بخشی به پروژه ها و رسیدن به اهداف توسعه ای مسئولان این شهر کمک کنیم.
  گفتنی است، در پایان این جلسه احمدیزدان پناه مدیرعامل سازما ن همیاری با همراهی جعفرفرشچی مدیرموسسه توسعه گردشگری این سازمان و مسئولان شهر شاندیز از پروژه ها و مناطق گردشگری و تفریحی این شهر دیدن کردند.