در حال بارگذاری...
بازگشت

  مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی در جلسه هیات مدیره شرکت گردشگری نمونه چالیدره بر تلاش برای ایجاد بسترهای توسعه ای در این مجموعه توریستی تفریحی تاکید کرد.
   محمد سنجری در جلسه هیات مدیره شرکت نمونه گردشگری چالیدره که عصر امروز با حضور حسینی فرماندار، ناصرباقری شهردار، نماینده شورای شهر طرقبه و دیگر اعضای هیات مدیره برگزار شد با تقدیر از تلاش های صورت گرفته در این مجموعه به ویژه در شرایط سخت محدودیتهای شیوع کرونا،اظهار کرد:
  این مجموعه به یک ظرفیت و برند شاخص در حوزه گردشگری استان تبدیل شده و جای خود را در عرصه های توریستی و تفریحی پیدا کرده و نام و نشان آن دارای ارزش شده است.
  وی با بیان اینکه امروز چالیدره ارز خاصی پیدا کرده است، افزود: می توان اذعان داشت که سرمایه گذاری در بلند مدت جواب می دهد و امروز نتیجه این کار را در استقبال خوب مردم از فازها و بخش های مختلف این مجموعه گردشگری مشاهده می کنیم.
  مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی با تاکید بر لزوم تلاش و برنامه ریزی در جهت فراهم کردن زمینه ها و بسترهای لازم برای توسعه مجموعه چالیدره عنوان کرد: به عنوان یک همکاری موفق مشارکت خوب شهرداری طرقبه را در این منطقه گردشگری شاهد هستیم و در ادامه نیز به عنوان امین شهرداری خیلی جدی تر و با تمرکز بیشتر از گذشته در کنار هیات مدیره خواهیم بود تا در حوزه های مختلف به توسعه سرمایه گذاری ها و گسترش خدمات و پویایی چالیدره کمک کنیم.
  وی خاطر نشان کرد: امیدواریم به زودی با رفع مشکلات کرونا بتوانیم بیش از گذشته شرایط رابرای ارائه خدمات به شهروندان و زائران علی بن موسی الرضا(ع) فراهم کنیم تا همه به نحو از این مجموعه استفاده کنند.