در حال بارگذاری...
بازگشت

  در جلسه مشترک مدیرعامل و معاون سازمان همیاری شهردایهای خراسان رضوی، مسئولان دو مجموعه گردشگری وابسته به این سازمان با رئیس اتاق تعاون و مدیرعامل شرکت تعاونی فنی مهندسی ایران خودرو خراسان بر استفاده از ظرفیتهای دوجانبه در جهت همکاری های مشترک در حوزه های مختلف به ویژه گردشگری و تفریحی تاکید شد.
  به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، محمد سنجری در نشستی تخصصی با حضور سیدمحمد اسماعیل فاطمی معاون بازرگانی، حمید رحیمیان مدیرعامل شرکت نمونه گردشگری چالیدره، رضا ابراهیم نیا مدیر موسسه توسعه گردشگری و اسماعیل آذری رئیس اتاق تعاون استان و پروانه مدیرعامل شرکت تعاونی فنی مهندسی ایران خودرو خراسان که ظهر امروز در محل مجموعه تفریحی گردشگری چالیدره برگزار شد در خصوص ظرفیتهای و زمینه های مختلف برای انجام همکاری های مشترک بحث تبادل نظر کرد.
  وی در این نشست با اشاره به ظرفیتهای مختلف سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی و شرکتها و موسسات تابعه، عنوان کرد: قطعاً با افزایش تعاملات و برگزاری جلسات تخصصی و کارشناسی ضمن شناسایی خدمات و زمینه های مشترک، میتوان به کسب منافع اقتصادی برای سازمان همیاری وبخش تعاون امیدوار بود.
  مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی پتانسیل های گردشگری مجموعه چالیدره را ظرفیت خوبی برای استفاده خانواده بخش تعاون استان عنوان کرد و ادامه داد: می توان در قالب تفاهم نامه ها و بسته های خدماتی فرصتی را برای استفاده جمعیت قابل توجه کارکنان و اعضای خانواده پرسنل شاغل در ایران خودرو و دست اندرکاران بخش تعاون از ظرفیتهای تفریحی، خدماتی و گردشگری تفرجگاه چالیدره و موسسه توسعه گردشگری سازمان فراهم کنیم.
  وی به پتانسیلهای سرمایه گذاری این مجموعه اشاره و بیان کرد: این آمادگی وجود دارد تا در حوزه ایجاد واحدهای اقامتی برای دست اندرکاران زیر مجموعه اتاق تعاون و همچنین ایران خودرو در قالب مشارکت همکاری کنیم.
  اسماعیل آذری رئیس اتاق تعاون استان خراسان رضوی نیز در این جلسه ظرفیتهای سازمان همیاری به ویژه در حوزه گردشگری را مطلوب عنوان کرد و ضمن استقبال از تعامل هرچه بیشتر در این حوزه ها بر لزوم بررسی های کارشناسی در جهت تدوین همکاریهای سازنده تاکید کرد.