در حال بارگذاری...
بازگشت

   

  به گزارش روابط عمومی منطقه نمونه گردشگری چالیدره جلسه تکریم و معارفه مسئول حراست این شرکت، امروز با حضور سعید روشندل سرپرست حراست سازمان همیاری شهرداری های استان ،حمید رحیمیان مدیر عامل شرکت نمونه گردشگری چالیدره، جمعی از مسئولان حراست، شرکت ها و موسسات تابعه و کارکنان شرکت برگزار گردید.

   

  در این جلسه ضمن تشکر از زحمات سید احمد پورموسوی به عنوان مسئول پیشین ، حسن آبدار به عنوان مسئول جدید حراست شرکت نمونه گردشگری چالیدره معرفی شد.

   

  حمید رحیمیان مدیرعامل منطقه نمونه گردشگری چالیدره در این جلسه بیان کرد:  حراست منطقه نمونه گردشگری چالیدره کاری بسی دشوار است که مسئول پیشین این حوزه صادقانه و خالصانه عهده دار این مسئولیت بوده است و امروز در سنگر دیگری، مشغول خدمت رسانی به شهروندان می باشد، اما این سنگر همچنان باقیست و جناب آبدار فرد کارکشته این حوزه با تجربه چندین ساله به عنوان مسئول جدید حراست مجموعه نمونه گردشگری چالیدره عهدار این مسئولیت خطیر خواهند بود .

  وی در پایان افزود : واحد حراست وظیفه سنگین صیانت از حقوق قشر زحمتکش مجموعه را به دوش می کشد و در برهه حساس کنونی این وظیفه دو چندان خواهد شد.