در حال بارگذاری...
بازگشت

   
  غلامی با اشاره به اینکه شهر طرقبه از سال ۸۶ از مشهد تفکیک شد و دو شهر طرقبه و شاندیز با عنوان شهرستان بینالود معرفی شد گفت: فضای ۷ هکتاری منطقه گردشگری چالیدره با رشدی ۵ برابری به ۳۵ هکتار افزایش می یابد.

  به گزارش خبرگزاری شبستان از مشهد، «محمد غلامی» عصر(۱۰ شهریور) در نشست خبری خود با اصحاب رسانه ، اظهار داشت: شهر طرقبه از سال ۸۶ از مشهد تفکیک شد و دو شهر طرقبه و شاندیز با عنوان شهرستان بینالود معرفی شد و از زمانیکه تقسیمات انجام شد و به رسمیت شناخته شد هیچ بحثی در رابطه با موضوع حریم تجاوز از سوی مشهد نداشته ایم.
  رئیس شورای اسلامی شهر طرقبه افزود: شهر طرقبه فضاهای گردشگری زیادی دارد که یکی از شاخص ترین آن ها فضای ۷ هکتاری چالیدره است که با وجود حجم زیاد گردشگران این فضا ناکافی است و با افزوده شدن فضای ۲۸ هکتاری توسط شرکت سرمایه گذاری کیشی این فضا با رشدی ۵ برابری به ۳۵ هکتار افزایش می یابد.
  وی با بیان اینکه ترافیک روان این شهرستان حاصل تلاش های صورت گرفته مدیریت شهری است، خاطرنشان کرد: طرح های توسعه ای در حال انجام است و امیدواریم که با همکاری مسئولان گام های بلندی در مسیر توسعه شهری طرقبه برداریم. 
  غلامی تصریح کرد: در جهت رفع مشکلات شهری جلسات مشترکی با حضور رئیسان و اعضای شوراهای اسلامی شهرهای طرقبه، شاندیز و مشهد برگزار شده و تاکنون دو جلسه آن به میزبانی شهرداری های طرقبه و مشهد برگزار شده و جلسه سوم به میزبانی شهرداری شاندیز برگزار می شود .
  رئیس شورای اسلامی شهر طرقبه تاکید کرد: مشکلات مختلفی همچون عدم ثبات نرخ ارز موجب تاخیر در اجرا و افتتاح برخی از پروژه های شهری طرقبه شد ه و امیدواریم که با همت ویژه مسئولان این مشکلات برطرف شود. 

   

  (منبع:خبرگزاری شبستان)