در حال بارگذاری...
بازگشت
  هدف ما در سال جاری جذب و ماندگاری گردشگر در منطقه نمونه گردشگری چالیدره می باشد

   مدیر عامل منطقه گردشگری نمونه چالیدره : با توجه به شرایط بحرانی صنعت گردشگری، هدف ما در سال جاری جذب و ماندگاری گردشگر در منطقه نمونه گردشگری چالیدره می باشد.

   

  حمید رضا رحیمیان با بیان اینکه منطقه گردشگری نمونه چالیدره  متاثر از شیوع ویروس کرونا دچار میلیاردها ریال خسارت شده است، تصریح کرد: باتوجه به شرایط بحرانی ناشی از ویروس کرونا و کاهش چشمگیر ورود گردشگر هدف ما جذب و ماندگاری گردشگر در منطقه گردشگری نمونه چالیدره می باشد.

   

  وی افزود : در سال جاری با توجه به برنامه ریزی های انجام شده در خصوص استفاده از ظرفیت های موجود در مجموعه ، تفاهم نامه استفاده از فضای آبی مجموعه ( برکه) در زمینه گسترش فعالیت های آبی مانند : بازی های آبی و ماهیگیری نیز منعقد گردید و در جهت ایجاد شرایط مطلوب تر برای حضور گردشگران ، اقدامات لازم جهت بهسازی و افزایش کیفیت خدمات در سطح دریاچه نیز در دست انجام می باشد.

   

  مدیر عامل منطقه نمونه گردشگری چالیدره بیان کرد: در ابتدای سال شرکت گردشگری نمونه چالیدره  در  جهت جذب سرمایه گذار  و توسعه گردشگری  حدود ۱۶ تفاهم با شهرداری های استان خراسان رضوی در غالب استفاده از امکانات تفریحی رفاهی مجموعه و امکانات اقامتی، برگزاری جشنواره های آینی، برگزاری بازارچه ها نمایشگاهی بومی و سنتی ، خدمات تور گردانی در زمینه های علمی ، آموزش و تفریحی  ، امکان سرمایه گذاری شهرداری ها در پروژه های زود بازده  و... نیز منعقد گردید.

   

  حمید رضا رحیمیان در پایان افزود : در عصر حاضر، صنعت گردشگری به عنوان یکی از پایه های اساسی اقتصاد در تمام کشورهای جهان و از جمله ایران شناخته شده است اما با توجه به شرایط بحرانی ناشی از ویروس کرونا این صنعت دچار آسیب جدی گردیده است،  امید است در سال آتی بتوانیم با شرایط مطلوب تر در خدمت گردشگران محترم باشیم.