در حال بارگذاری...
بازگشت
  آغاز منع تردد به شهر طرقبه و شاندیز

  سیدحسن حسینی فرماندار طرقبه شاندیز گفت: بر اساس تصمیم ستاد مقابله با کرونای شهرستان و همچنین تایید استانداری خراسان رضوی جاده مشهد به طرقبه شاندیز در برخی ساعات پرتردد مسدود می شود. این تصمیم با اعمال محدودیت و اقدام پلیس در ساعات خاص و پرتردد صبح و عصر در ورودی‌های طرقبه شاندیز در پل مهندس پرتوی اجرا می‌شود.
  وی افزود: اطلاع رسانی در خصوص ساعات اعمال محدودیت توسط پلیس اعلام خواهد شد و در این ساعات خودرو‌ها از ورودی‌های طرقبه شاندیز بازگردانده خواهند شد.
  فرماندار طرقبه شاندیز ادامه داد: مسیر‌های گردشگری این شهرستان، تفرجگاه‌ها و 
  ورودی روستا‌های هدف گردشگری طرقبه شاندیز نیز به صورت فیزیکی مسدود می‌شود و فقط ورود اهالی بومی با نظارت دهیاران و نیرو‌های بسیج امکان پذیر است.
  حسینی بیان کرد: تمام مراکز تفریحی، تفرجگاه‌ها، بستنی فروشی‌ها و رستوران‌های شهرستان طرقبه شاندیز تعطیل هستند و فقط خدمات بیرون بر غذا در برخی رستوران‌ها به صورت محدود ارائه می‌شود.
  او تعداد رستوران‌های کوچک و بزرگ، کافی شاپ‌ها و آشخانه‌های این شهرستان را ۴۰۰ واحد صنفی عنوان و تصریح کرد: محدودیت‌های مربوط به تردد و همچنین ممنوعیت فعالیت تفرجگاه‌ها و اصناف تا تداوم وضعیت قرمز کرونایی در شهرستان طرقبه شاندیز برقرار خواهد بود.